boty a kabelky NA MÍRU

Ručně šité boty a kabelky na míru bez kompromisu. Pohodlné boty na vaše přání nemusí stát desetitisíce. Navrhněte si boty svých snů a my je proměníme v realitu.

Jak funguje výběr bot?

Vyzkoušejte si svou velikost

Navštivte nás v salonu nebo
využijte službu SBD.

Vyberte si vysněnou kombinaci

Vyberte si od vhodného
modelu až po ozdoby.

Užijte si své botičky na míru

Za 6 - 8 týdnů budete mít svůj vysněný pár.

Pásek

Vyberte si tvar a barvu pásku.

Špička

Špičku můžete zvolit kulatou, otevřenou, zavřenou, nebo do špičky.

Podpatek

Vyberte si výšku, tvar a barvu podpatků.

Model

Zvolte plný, otevřený, nebo polootevřený model.

Navrhněte si své boty

Na botkách můžete zvolit tvar modelu, střih špičky, pásek, výšku a tvar podpatku. Pár si můžete doladit originálními ozdobami na špičku, patu či pásek. Dále si u všech zmíněných komponentů vyberete barvu. 

Chci boty

Chci zdobný podpatek

Chci ozdobu

Nechte se inspirovat

Pro mé zákaznice jsme vytvořili již stovky kombinací těch nejkrásnějších a nejpohodlnějších bot na míru. Vybrala jsem pro Vás mé oblíbené kombinace, najdete u nich specifikace i cenu.

Objednejte své boty na míru

Co by to bylo za boty na míru bez vyzkoušení velikosti?
Pro maximální komfort mých zákaznic nabízím možnost vyzkoušet si velikost bot před objednáním. Zkušební boty si můžete vyzkoušet u mě v salonu nebo službou BOTY DOMŮ a po potvrzení velikosti si objednáte své boty na míru.

Zkouška v salonu

Botky si můžete ZDARMA vyzkoušet u mě v salonu. Ráda Vám s výběrem poradím.

Zkouška doma

Nejste z Prahy? Nevadí! Využijte službu BOTY DOMŮ a modely bot Vám pošlu na vyzkoušení domů.

Zkušenosti zákaznic


Často kladené otázky

Salón najdete na adrese Štverákova 2777/22, Horní Počernice, 193 00 Praha 20.


MHD
Autobusová zastávka Ve Žlíbku (10 min z Černého mostu) je jen pár kroků od nás, stačí přejít silnici. Salon je na náměstíčku u firmy Konhefr. Pokud potřebujete pomoc s navigací zavolejte na 603 141 534.

Autem
Využijte parkování na soukromém parkovišti u salonu. Ihned po vjezdu k nám do ulice se dejte k závoře a zazvoňte, případně volejte 603 141 534, asistentka vám otevře závoru.

Dodací lhůta botiček je 8 týdnů.

Stélky bot jsou kožené, svršky bot jsou vyrobeny z umělé kůže.

Na výběr máme kůži, semiš, krajku, lakované a třpytivé materiály. Můžete tedy udělat botičku pouze z jednoho stejného materiálu nebo zkombinovat jakékoliv z těchto materiálů. Na botkách můžete zvolit barvu špičky, paty, pásků, podpatku a případně ještě platformy. To, jak bude botička vypadat, záleží pouze na Vaši představivosti.

Ano, pásky na botách jdou zkrátit/prodloužit.

Výhoda platformy je určitě v jejím pohodlí. S platformou nemáte nohu v takovém sklonu a tak Vám trochu uleví. Zároveň díky pevnější podrážce necítíte nerovnosti, po kterých jdete. Možná nevýhoda je, že někomu přijde botka mohutnější.

Rozhodně ano. Máme na výběr ze spousty barevných variant, kde najdete jak výrazné barvy, tak ale i jemné a neutrální. A když si vyberete padnoucí model, tak jsou botičky úplně ideální na denní nošení. 

Naše nevěsty by Vám určitě potvrdily, že v botičkách vydržely nejen oficiální část svatby, ale tančily v nich často až do rána. 

Ano. Díky tomu, že jsou boty na míru, se velká část komponentů dá vyměnit. Nejběžnější opravou je výměna poničených podpatků. 

Cena bot začíná od 2 300 Kč. Nejběžnější cena je 2 600 Kč. Záleží, zda si na botičky přidáte ozdoby či zvolíte barevný podpatek.

K vašim jedinečným botičkám potřebuje určitě i jedinečnou kabelku, a proto máme na výběr ze tří modelů. Klasickou kabelku – 1 070 Kč, velké psaníčko – 1 230 Kč a malé psaníčko – 1 070 Kč. Kabelku můžete samozřejmě sladit s designem botiček.

Mezi ty nejpohodlnější a nejoblíbenější určitě patří podpatek vysoký 5-6 cm nebo 7,5 cm. Pro větší pohodlí a stabilitu doporučujeme širší podpatek. Samozřejmě i to je velmi individuální.

Moc nás to mrzí, ale z provozních důvodů je rezervace bot dočasně pozastavena.